Krótko o nowościach katalogu Oriflame 10-2012

Na wstępie warto napisać, że dziesiąte wydanie katalogu Oriflame, to wyprzedażowe wydanie katalogu, które prezentuje przede wszystkim oferty wyprzedażowe i mniej jest w nim nowości, niż miało to miejsce w przypadku innych wydań katalogów. Z nowości jakie prezentowane są w tym wyprzedażowym wydaniu katalogu Oriflame warto wymieć dwa produkty, których oferty znajdziecie zaraz na początku katalogu. Jest to nowa seria kosmetyków Happy Skin oraz nowy zapach dla mężczyzn Signature Heritage. Zanim przejdę do opisu nowości tego wydania, napiszę jeszcze o wybranych ofertach wyprzedażowych, które znajdziecie w tym katalogu. Myślę, że może Was zainteresować oferta na serię kremów OPTIMALS. Ceny tych kremów obniżono o 35%. Krem na dzień Optimals Skin Energy z filtrem SPF 15 kosztuje 25,90 zł, krem pod oczy Optimals Skin Energy kosztuje 18,90 zł, natomiast krem na noc Optimalas Skin Energy możecie nabyć za 25,90 zł. Ofertę na te produkty znajdziecie na stronie 11.
Teraz krótko wspomnianych powyżej nowościach. W serii kosmetyków Happy Skin znajdziecie:
- balsam do ciała Happy Skin do skóry wrażliwej,
- nawilżający balsam Happy Skin do skóry normalnej i suchej,,
- odżywcze mleczko do ciała Happy Skin do bardzo suchej skóry.
Ofertę na kosmetyki Happy Skin znajdziecie na stronach 2 i 3.

Na kolejnej stronie znajdziecie ofertę na nowy zapach dla mężczyzn. Signature Heritage, to woda toaletowa o pojemności 50 ml, którą w tym wydaniu katalogu możecie nabyć w obniżonej cenie wynoszącej 59,90 zł. Oferta na ten znajdziecie na stronach 4 i 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>