Kilka wybranych nowości katalogu Oriflame 11-2012

Wpis ten będzie dotyczył oferty katalogu Oriflame oznaczonego numerem 11-2012. Nieco spóźniony ten wpis, bowiem katalog ten obowiązuje już od 30 lipca br. Okres obowiązywania katalogu kończy się za kilka dni, a dokładnie 19 sierpnia 2012 roku. We wpisie tym wspomnę jedynie o wybranych nowościach tego wydania i nie będę ich zbyt szczegółowo opisywał. Ze szczegółami i całą ofertą możecie zapoznać się w katalogu online. Jeśli chodzi o nowości, to na pewno trzeba tutaj wymienić serię produktów COCKTAILS & the City. Nie jest to jeden produkt, jest seria różnych produktów, od kosmetyków zaczynając na produktach modowych kończąc. W serii COCKTAILS & the City znajdziecie m.in.:
- żel pod prysznic
- balsam do ciała
- krem do rąk
- 3 rodzaje wody toaletowej dla kobiet
- naszyjnik, kolczyki i bransoletkę
- 3 rodzaje błyszczyków
- 3 rodzaje cieniów do powiek.

W serii lakierów do paznokci Pure Colour pojawiły się trzy nowe kolory. Również w serii produktów OPTIMALS pojawiły się nowości. Pierwszą z nich jest emulsja ochronna do twarzy Optimals Oxygen Boost na dzień z filtrem ochronnym SPF 30. Drugą z nowości jest sztyft pod oczy Optimals Oxygen Boost, który chłodzi i odświeża okolice pod zmęczonymi oczami. Wśród produktów modowych również znajdują się nowości. Jedną z nich jest torba Flower, której oferta znajduje się na stronie 34. Drugą z nowości jest tunika na plaże Summer, której ofertę znajdziecie zaraz po ofercie torby Flower.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>